Kategorijos
UAB Nostrum AJS
Adresas:Totorių g. 3 , KAUNAS, LT-44237
Telefonas:+37067037707
El. pašto adresas:infonostrum.lt
Interneto svetainė:nostrum.lt
Įmonės kodas:302794142
Vadovas:Giedrius Stancikas
Darbo laikas:I-V 8:00-17:00


Veiklos sritys:
  • Įdarbinimo paslaugos, personalo paieška, darbo biržos
  • Konsultavimo paslaugos

Veiklos aprašymas:

Nostrum AJS priklauso NOSTRUM GPOUP įmonių grupei teikiančiai individualias personalo poreikio technologijas „nuo atrankos iki rangos“ ir vykdančiai veiklą šiose srityse: darbuotojų iš trečiųjų šalių ir Lietuvos įdarbinimas ir atranka, rangos (subrangos) paslaugos statybos, sandėliavimo, gamybos srityse, darbuotoju nuoma, krovininio transporto paslaugos. NOSTRUM GROUP turi atstovybes Lietuvoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje ir teikianti paslaugas visoje Europoje.

• Darbuotojų iš trečiųjų šalių ir Lietuvos atranka ir įdarbinimas - darbdavio ir darbuotojo atstovavimas (Lietuvos ambasadose, Lietuvos migracijos departamente, Lietuvos užimtumo tarnyboje). Darbuotojų iš trečiųjų šalių teisinis konsultavimas įdarbinimo klausimais. Konsultuojame tiek fizinius tiek juridinius asmenis. Visų, trečiųjų šalių piliečių, įdarbinimo dokumentų rengimas, besibaigiančių galioti dokumentų pratesimas, konsultavimas, D vizų ir LLG dokumentų ruošimas. Dokumentų sekimo paslauga - mūsų atrinktam arba kliento pateiktam darbuotojui yra užtikrinamas savalaikis ir nepertraukiamas, jo legaliam darbui reikalingų dokumentų administravimas. Jums nereikės sukti galvos koks dokumentas, kada baigiasi, kaip, kada ir kokiai institucijai pranešti ar pratęsti. Viską padarysime už jus.
• Rangos (subrangos) paslaugos - darbdavys moka ne už išdirbtų valandų kiekį, bet už atliktą darbą. Didelių įmonių darbdaviai paprastai negali skirti laiko papildomų darbuotojų paieškai, todėl visą procesą atliekame mes. Darbdavys ar darbdavio atstovas paskambinęs mums turėtų nurodyti, kokius darbus, kokiais įkainiais ir per kokius terminus reikia atlikti. Mes užtikrinsime, kad mūsų partneriai laiku ir nepriekaištingai įvykdytų jiems pavestas užduotis. Subrangos objektai: statybos, sandėliavimo, gamybos srityse.
• Darbuotoju nuoma arba laikinasis įdarbinimas – Paprastai darbdaviui darbuotoją įdarbinti pagal neterminuotą darbo sutartį neparanku, nes įgyvendinus projektą, pastarojo paslaugos taps nebereikalingos. Darbdavys nežino, kada ateityje prireiks darbuotojo pagalbos. Išeitį iš šios situacijos siūlome MES! Tarpininkaujame surandant darbuotojus net ir vieno projekto įgyvendinimui. Paslauga leidžianti samdyti darbo jėgą nesudarant įdarbinimo įsipareigojimų. Tiesioginis darbdavys yra mūsų įmonė, atsakinga už darbuotojų atranką, darbo proceso administravimą, mokesčių bei personalo apskaitą.
• Krovininio transporto paslaugos – tarptautinių krovinių gabenimas Europoje ir Lietuvoje.

#tag: Personalas, trečiųjų šalių piliečių įdarbinimas, uzsienieciai, treciuju saliu pilieciai, idarbinimas, Ukrainieciu idarbinimas, baltarusiu idarbinimas, darbo vizos, leidimas laikinai gyventi, leidimas laikinai gyventi uzsienieciui, Darbas uzsienieciams, darbas ukrainieciams, Idarbinimo paslaugos, uzsienieciu idarbinimas, uzsienieciu legalizavimas,


UAB Nostrum AJS - Įmonių Gidas Įmonės ID: 180686
Perskaitė: 294
Įtraukta į katalogą: 2020-05-18

Atnaujinti informaciją
Komentuoti


Komentarai (1)

Puikus, greitas ir kokybiškas darbas surandant darbuotojus. Aiški, konkreti ir savalaikė pagalba iškilus klausimams dėl užsieniečių įdarbinimo ir dokumentų tvarkymo. Drąsiai rekomenduoju.
UAB Novobalte personalo koordinatorė (2020-05-22)

Kitos įmonės

Korporacija matininkai, Kauno skyrius, UAB
V. Putvinskio g. 38-2, LT-44243, Kaunas

Pasaulio kraštas, UAB
K. Donelaičio g. 2, LT-44213, Kaunas

Nova LUX, T. Galicko firma
Laisvės al. 84 - 1, LT-44250, KAUNAS

Įvaizdis, konsultacinė firma
Mituvos g. 5 - 8, LT-50132, KAUNAS

Ppls, UAB
Palemono g. 1, LT-52159, KAUNAS

Darbų Centras, UAB
Šiaulių g. 39 / Girstupio g. 3 - 4A, LT-44355, KAUNAS

Amėja, UAB
Ramybės g. 56, LT-47162, Kaunas

Kauno verslo konsultacinis centras, VšĮ
Savanorių pr. 1, LT-44255, Kaunas

Optimalių konsultacijų centras, UAB
Draugystės g. 19, LT-51230, Kaunas

Baltoji knyga, IĮ
Kuršių g. 26-37, LT-48145, Kaunas

Linkneta, UAB
Draugystės g. 19, LT-51230, Kaunas

KTU, aplinkos inžinerijos institutas
K. Donelaičio g. 20-309, LT-44239, Kaunas

Profesiniai kontaktai, UAB
Raudondvario pl. 76-301, LT-47182, Kaunas
Kauno miesto katalogas   Įmonės įtraukimas   Kontaktai